VoetbalGolf Beckingen
April - oktober
Voetbalgolf is een nieuwe trendsport. Het spel is een mix van voetbal en golf.
De eerste voetbalgolfbaan in de regio Saar-Lor-Lux werd gebouwd op een oppervlakte van meer dan 55.000 m² in een natuurlijk landschap direct aan de oever van de Saar. Naast de 18 holes met verschillende hindernissen, die zich over een lengte van ca. 1,3 kilometer uitstrekken, is er ook een voetbalveld met natuurgras, een beachsoccerveld en een grote, gedeeltelijk overdekte biertuin .
Footballgolf kan worden gezien als een mix van voetbal en golf, waarbij de benen van de speler als "club" fungeren en een conventionele voetbal moet worden gehaakt aan het einde van een fairway. Bovenal zijn techniek en gevoeligheid vereist om de bal aan het einde van de baan met zo min mogelijk slagen te slaan. De banen variëren in lengte van 40 meter tot 165 meter en hebben verschillende moeilijkheidsgraden.
Er is geen speciale sportkleding nodig. Je mag alleen geen schoenen met schoenplaatjes dragen. Reken op ongeveer 2 uur om het parcours af te leggen.
Kontakt
Adresse
Stefan Folz
Merziger Straße
66701 Beckingen